Přestupy a hostování

Přestupy a hostování k 10.8.2020
Přestupy v ČR
Hostování v ČR
Hostování zahraničních závodníků v ČR
Hostování českých závodníků v zahraničí

Přestupy v ČR v roce 2020

Jméno Z oddílu Do oddílu
Hrabačka Ondřej VTŽ Chomutov Barbell Club Praha
Slabý Petr TJ Sokol Moravská Ostrava TJ Sokol Nový Hrozenkov
Lozová Laura TJ Sokol Moravská Ostrava KS FitGym Havířov
Dinga Eleonóra TJ Rotas Rotava Lokomotiva Cheb
Tichý Karel SPČ Olomouc TJ Holešov
Novotný Pavel TJ Holešov SPČ Olomouc
Tůma Pavel TJ Holešov SPČ Olomouc
Buček Jakub TJ Holešov SPČ Olomouc
Zdražil Lukáš TJ Holešov SPČ Olomouc
Zdražil Jan TJ Holešov SPČ Olomouc
Malhausová Veronika VTŽ Chomutov TJ Rotas Rotava
Bártů Rudolf TJ Sokol Moravská Ostrava SKV Bonatrans Bohumín

Hostování v ČR v roce 2020

Jméno Z oddílu Do oddílu
Sládek Ladislav TJ Rotas Rotava VTŽ Chomutov
Seemanová Alžběta Bohemians Praha Barbell Club Praha
Pietrasz Natálie CWG Bohumín Bonatrans Bohumín
Dubnická Barbora Barbell Club Praha Brandýsa nad Labem
Slavík Aleš TJ Sokol Moravská Ostrava CWG Bohumín
Wrzecionková Viktorie TJ Sokol Moravská Ostrava CWG Bohumín
Mušínský Jan TJ Sokol Moravská Ostrava CWG Bohumín
Rauerová Marie VTŽ Chomutov TJ Rotas Rotava
Bjalas Miroslav SKV Ludgéřovice SKV Baník Havířov
Kučera Kamil PSK Olymp Praha SKV Baník Havířov
Stránský Petr PSK Olymp Praha TJ Sokol Moravská Ostrava
Tchurz Jan SKV Ludgéřovice SKV Baník Havířov
Šlachta Jakub TJ TŽ Třinec SKV Ludgéřovice
Mareček Petr TJ SOUZ Boskovice SKVOZ Horní Suchá
Meskař Štěpán TJ Nová Role SKV Sokolov
Podšer Šimon TJ Nová Role SKV Sokolov
Procházka Tomáš TJ Start Plzeň Slavoj 1899 Plzeň
Pompa Lukáš TJ Lázně Bohdaneč TJ Sokol Jižní Svahy Zlín
Kolář David TJ Holešov TJ Sokol Jižní Svahy Zlín
Králová Tereza PSK Olymp Praha TJ Sokol Nový Hrozenkov
Žampová Petra Barbell Club Praha SPČ Olomouc
Hovjacký Ondřej TJ SOUZ Boskovice TAK Hellas Brno
Kolář Josef TJ Holešov TAK Hellas Brno
Hladil Marek TJ Sokol Nový Hrozenkov TJ DDM Valašské Meziříčí
Hladil David TJ Sokol Nový Hrozenkov TJ DDM Valašské Meziříčí
Vogel Arnošt Vzpírání Haná TJ Holešov
Krivulková Anna TJ Bohemians Praha Vzpírání Haná
Bolf Jakub SKV Příbor Vzpírání Haná

Hostování zahraničních závodníků v roce 2020

Jméno Z oddílu Do oddílu
Ostrovský Viktor Slovensko TAK Hellas Brno
Cabala Sebastian Slovensko TJ Sokol Moravská Ostrava
Shepa Ilya Ukrajina Slavoj 1899 Plzeň
Kršková Lucie Slovensko KS FitGym Havířov

Hostování českých závodníků v zahraničí v roce 2020

Jméno Z oddílu Do oddílu
Petrov Petr SKV Bonatrans Bohumín Athletenteam Vogtland
Pudivitrová Eliška TJ Bohemians Praha Athletenteam Vogtland
Klabalová Klára TJ TŽ Třinec SV Magstadt 1897
Orság Jiří Sokol Karolinka SSV Samswegen 1884
Gasior Jiří SKV Bonatrans Bohumín SSV Samswegen 1884
Stránský Petr PSK Olymp Praha TB 03 Roding
Kolář Josef TJ Holešov KG Görlitz – Zittau
Hertlová Simona TAK Hellas Brno KG Görlitz – Zittau
Cibulka Lukáš SKV Sokolov Sportclub Pforzheim
Kučera Kamil PSK Olymp Praha Sportclub Pforzheim
Mareček Petr TJ SOUZ Boskovice ŠK Elkop WLC Dolný Kubín
Mareček Petr TJ SOUZ Boskovice Berliner Turn – und Sportclub
Štreichl Martin SKVOZ Horní Suchá Olympia Bobrov