2019

2020
Kalendář pro rok 2019

1. liga mužů

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Baník Havířov 29 5277,06 1.
SKV Bonatrans Bohumín 27 5206,84 2.
SKVOZ Horní Suchá 25 5124,68 3.
SKV Sokolov 19 4807,67 4.
TAK Hellas Brno 18 4762,89 5.
TJ Sokol M. Ostrava 17 4745,90 6.

2. liga mužů - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Teplice 28 4186,88 1.
CCBC Praha 28 4182,96 2.
TJ Bohemians Praha 21 4038,59 3.
TJ VTŽ Chomutov 20 3983,91 4.
Slavoj 1899 Plzeň 20 3891,76 5.
TJ Start Plzeň 18 3972,28 6.

2. liga mužů - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Sokol JS Zlín 28 4442,09 1.
TJ Holešov 27 4435,81 2.
ASK Tatra Kopřivnice 25 4336,13 3.
TJ TŽ Třinec 21 4223,43 4.
TJ Sokol N. Hrozenkov 17 4003,41 5.
TAK Hellas Brno "B" 17 3999,46 6.

3. liga mužů - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Sokolov "B" 0 0 1.
Slavoj 1899 Plzeň "B" 0 0 1.
TJ Baník Meziboří 0 0 1.
TJ Lokomotiva Cheb 0 0 1.
TJ Nová Role 0 0 1.
TJ Rotas Rotava 0 0 1.
TJ Start Plzeň "A" 0 0 1.
TJ Start Plzeň "B" 0 0 1.

3. liga mužů - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Bonatrans Bohumín "B" 0 0 1.
SK CWG Bohumín 0 0 1.
SKV Příbor 0 0 1.
SKVOZ Horní Suchá "B" 0 0 1.
TJ DDM Valašské Meziříčí 0 0 1.
TJ Šumperk 0 0 1.

3. liga mužů - Skupina C

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
Crossfit Destiny Brno "A" 0 0 1.
Crossfit Destiny Brno "B" 0 0 1.
SPČ Olomouc 0 0 1.
TAK Hellas Brno "C 0 0 1.
TJ Holešov "B" 0 0 1.
TJ Holešov "C" 0 0 1.
TJ SOUZ Boskovice 0 0 1.
Vzpírání Haná 0 0 1.

Liga U20 - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Sokolov 11 1 333,77 1.
TJ Rotas Rotava 10 1 125,43 2.
TJ VTŽ Chomutov 9 1 076,62 3.
TJ Lokomotiva Cheb 8 1 055,58 4.
Slavoj 1899 Plzeň 7 969,67 5.
TJ Start Plzeň 6 968,21 6.
SKV Teplice 5 875,09 7.

Liga U20 - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKVOZ Horní Suchá 7 1 505,79 1.
SKV Baník Havířov 6 1 275,37 2.
TJ TŽ Třinec 5 1 080,68 3.

Liga U20 - Skupina C

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Holešov "A" 8 1 289,00 1.
TJ SOUZ Boskovice 7 1 034,65 2.
TJ Sokol JS Zlín 6 1 017,83 3.
TJ Sokol Nový Hrozenkov 5 689,00 4.

Liga U15 - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Sokolov 5 467,92 1.
TJ VTŽ Chomutov 0 0 2.

Liga U15 - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Bonatrans Bohumín 9 558,55 1.
TJ TŽ Třinec 8 469,65 2.
SKVOZ Horní Suchá 7 468,87 3.
SKV Baník Havířov 6 407,82 4.
TJ Sokol M. Ostrava 5 404,82 5.

Liga U15 - Skupina C

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Sokol JS Zlín 5 551,21 1.

Liga U13 - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Rotas Rotava "A" 8 649,78 1.
SKV Teplice 7 556,89 2.
TJ Rotas Rotava "B" 6 473,28 3.
SKV Sokolov 5 441,55 4.

Liga U13 - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKVOZ Horní Suchá "A" 12 724,18 1.
SKV Baník Havířov 11 545,80 2.
SK CWG Bohumín "A" 10 521,14 3.
SKV Bonatrans Bohumín 9 505,39 4.
SKVOZ Horní Suchá "B" 8 502,32 5.
SKV Ludgeřovice 7 458,53 6.
TJ Sokol M. Ostrava 6 375,87 7.
SK CWG Bohumín "B" 5 329,92 8.

Liga U13 - Skupina C

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ SOUZ Boskovice "A" 7 615,45 1.
TJ Sokol Nový Hrozenkov 6 516,04 2.
TJ SOUZ Boskovice "B" 5 483,41 3.

Liga Masters

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
MKVaSŠ Velký Meder 15 997,87 1.
TJ Sokol JS Zlín 14 976,27 2.
TJ Sokol M. Ostrava 13 904,27 3.
Barbell Club Praha 12 904,10 4.
TJ Holešov 11 892,73 5.
SKV Baník Havířov "A" 10 849,38 6.
TAK Hellas Brno 9 829,50 7.
TJ Baník Meziboří 8 790,35 8.
Vzpírání Haná 7 732,85 9.
TJ Start Plzeň 6 719,67 10.
SKV Baník Havířov "B" 5 647,80 11.

Vysokoškolská liga

Název oddílu Počet sinclairových bodů Pořadí
UMB Banská Bystrica "A" 2040,05 1.
FSpS MU Brno "A" 1854,57 2.
FSpS MU Brno "B" 1522,27 3.
UK Bratislava 990,75 4.
FS ČVUT Praha 960,56 5.
UMB Banská Bystrica "B" 922,35 6.
Gymnázium Kroměříž 719,51 7.
MUNI Brno 715,87 8.
UMB Banská Bystrica "C" 696,16 9.

1. liga žen

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TAK Hellas Brno "A" 12 684,15 1.
TJ Bohemians Praha 11 656,22 2.
SPČ Olomouc 10 646,91 3.
Fit Gym Havířov 9 610,52 4.
SKV Bonatrans Bohumín 8 575,83 5.
TAK Hellas Brno "B" 7 575,07 6.
TJ Sokol Nový Hrozenkov 6 568,92 7.
TJ Sokol M. Ostrava 5 562,90 8.

2. liga žen - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
Barbell Club Praha 0 0 1.
SKV Sokolov 0 0 1.
TJ Bohemians Praha "B" 0 0 1.
TJ Lokomotiva Cheb 0 0 1.
TJ Rotas Rotava 0 0 1.
TJ Start Plzeň 0 0 1.
Vzpírání Brandýs nad Labem 0 0 1.

2. liga žen - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
Crossfit Destiny Brno 0 0 1.
SK CWG Bohumín 0 0 1.
SKV Bonatrans Bohumín "B" 0 0 1.
SPČ Olomouc "B" 0 0 1.
TAK Hellas Brno "C" 0 0 1.
TAK Hellas Brno "D" 0 0 1.
TJ Holešov 0 0 1.
TJ Sokol M. Ostrava "B" 0 0 1.
TJ Sokol Nový Hrozenkov "B"0 0 1.
TJ SOUZ Boskovice 0 0 1.
Vzpírání Haná 0 0 1.
TJ TŽ Třinec 0 0 1.
TJ Sokol M. Ostrava "C" 0 0 1.

Liga U20

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Sokol M. Ostrava 13 538,64 1.
SKVOZ Horní Suchá 12 492,88 2.
TJ TŽ Třinec 11 450,31 3.
TJ Holešov 10 399,85 4.
SK CWG Bohumín 9 372,53 5.
SKV Bonatrans Bohumín 8 351,76 6.
TJ Rotas Rotava 7 330,40 7.
TAK Hellas Brno 6 320,03 8.
Vzpírání Haná 5 311,59 9.