2021

2022
2020
2019
Kalendář pro rok 2021

1. liga mužů

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKVOZ Horní Suchá 27 5 316,64 1.
SKV Bonatrans Bohumín 24 5 171,96 2.
SKV Baník Havířov 21 5 101,23 3.
TAK Hellas Brno 18 4 870,70 4.
TJ Sokol M. Ostrava 15 4 455,60 5.
SKV Sokolov 0 0 -.

2. liga mužů - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Teplice 28 4 343,89 1.
Slavoj 1899 Plzeň 27 4 187,78 2.
TJ Bohemians Praha 22 3 986,91 3.
BC Praha 21 3 845,13 4.
TJ VTŽ Chomutov 15 3 168,26 5.
Vzpírání Brandýs nad Labem 12 2 443,35 6.

2. liga mužů - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Holešov 29 4 507,60 1.
ASK Tatra Kopřivnice 26 4 338,48 2.
TJ TŽ Třinec 25 4 221,53 3.
TAK Hellas Brno "B" 22 3 942,83 4.
TJ Sokol JS Zlín 17 3 678,64 5.
TJ Sokol N. Hrozenkov 16 3 455,62 6.

3. liga mužů - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Start Plzeň "A" 23 2 745,43 1.
TJ Rotas Rotava 21 2 447,65 2.
TJ Lokomotiva Cheb 19 2 322,11 3.
TJ Baník Meziboří 17 2 219,93 4.
Slavoj 1899 Plzeň "C" 15 1 986,36 5.
TJ Start Plzeň "B" 13 1 910,74 6.
Slavoj 1899 Plzeň "B" 10 1 421,88 7.
TJ Nová Role 6 909,50 8.

3. liga mužů - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
Crossfit Destiny Brno 31 3 951,91 1.
TAK Hellas Brno "C 27 3 657,13 2.
TJ Holešov "B" 22 3 447,06 3.
SK CWG Bohumín 18 3 237,86 4.
TJ Šumperk 18 3 139,07 5.
Vzpírání Haná 17 2 367,72 6.
SKV Příbor 13 2 255,92 7.

Liga U20 - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Sokolov 23 3 686,77 1.
SKV Teplice 18 2 758,66 2.
TJ Rotas Rotava 14 2 179,81 3.
TJ Start Plzeň 10 1 630,06 4.
TJ Lokomotiva Cheb 5 752,52 5.

* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy juniorů

Liga U20 - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKVOZ Horní Suchá 24 4 287,72 1.
SKV Baník Havířov 20 3 774,83 2.
TJ TŽ Třinec 19 3 575,14 3.
TJ Sokol M. Ostrava 15 2 987,01 4.

* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy juniorů

Liga U20 - Skupina C

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Holešov 22 3 472,08 1.
TJ Sokol JS Zlín 18 3 085,87 2.
TJ SOUZ Boskovice 17 2 519,50 3.
TJ Sokol Nový Hrozenkov 5 657,65 4.

* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy juniorů

Liga U20 - celkové výsledky

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKVOZ Horní Suchá 24 4 287,72 1.
SKV Baník Havířov 20 3 774,83 2.
SKV Sokolov 23 3 686,77 3.
TJ TŽ Třinec 19 3 575,14 4.
TJ Holešov 22 3 472,08 5.
TJ Sokol JS Zlín 18 3 085,87 6.
TJ Sokol M. Ostrava 15 2 987,01 7.
SKV Teplice 18 2 758,66 8.
TJ SOUZ Boskovice 17 2 519,50 9.
TJ Rotas Rotava 14 2 179,81 10.
TJ Start Plzeň 10 1 630,06 11.
TJ Lokomotiva Cheb 5 752,52 12.
TJ Sokol Nový Hrozenkov 5 657,65 13.

* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy juniorů

Liga U15 - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Sokolov "A" 21 1 358,60 1.
TJ Rotas Rotava 20 1 282,29 2.
SKV Teplice 16 905,36 3.
TJ VTŽ Chomutov 15 976,89 4.
SKV Sokolov "B" 6 334,30 5.

*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy st. žáků

Liga U15 - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Bonatrans Bohumín "A" 30 1 449,07 1.
SKVOZ Horní Suchá 28 1 540,51 2.
SKV Baník Havířov "A" 28 1 409,47 3.
SKV Ludgéřovice 25 1 280,97 4.
SKV Bonatrans Bohumín "B" 17 770,50 5.
SK CWG Bohumín 15 788,09 6.
TJ Sokol Moravská Ostrava 14 721,37 7.
SKV Baník Havířov "B" 12 634,51 8.

*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy st. žáků

Liga U15 - Skupina C

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ SOUZ Boskovice 18 1 370,44 1.
TJ Sokol Nový Hrozenkov 15 1 095,78 2.

*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy st. žáků

Liga U15 - celkové výsledky

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKVOZ Horní Suchá 28 1 540,51 1.
SKV Bonatrans Bohumín "A" 30 1 449,07 2.
SKV Baník Havířov "A" 28 1 409,47 3.
TJ SOUZ Boskovice 18 1 370,44 4.
SKV Sokolov "A" 21 1 358,60 5.
TJ Rotas Rotava 20 1 282,29 6.
SKV Ludgéřovice 25 1 280,97 7.
TJ Sokol Nový Hrozenkov 15 1 095,78 8.
TJ VTŽ Chomutov 15 976,89 9.
SKV Teplice 16 905,36 10.
SK CWG Bohumín 15 788,09 11.
SKV Bonatrans Bohumín "B" 17 770,50 12.
TJ Sokol Moravská Ostrava 14 721,37 13.
SKV Baník Havířov "B" 12 634,51 14.
SKV Sokolov "B" 6 334,30 15.

* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy st. žáků

Liga U12 - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Rotas Rotava 17 1 247,31 1.
SKV Sokolov 11 948,25 2.
SKV Teplice 5 376,39 3.

*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy ml. žáků

Liga U12 - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKVOZ Horní Suchá 21 2 011,17 1.
SK CWG Bohumín "A" 18 1 623,28 2.
SK CWG Bohumín "B" 15 939,56 3.

*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy ml. žáků

Liga U12 - Skupina C

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Sokol Nový Hrozenkov 21 1 448,83 1.
TJ SOUZ Boskovice 18 1 359,70 2.
Vzpírání Haná 18 1 334,18 3.
TJ Sokol JS Zlín 5 140,00 4.

*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy ml. žáků

Liga U12 - celkové výsledky

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKVOZ Horní Suchá 21 2 011,17 1.
SK CWG Bohumín "A" 18 1 623,28 2.
TJ Sokol Nový Hrozenkov 21 1 448,83 3.
TJ SOUZ Boskovice 18 1 359,70 4.
Vzpírání Haná 18 1 334,18 5.
TJ Rotas Rotava 17 1 247,31 6.
SKV Sokolov 11 948,25 7.
SK CWG Bohumín "B" 15 939,56 8.
SKV Teplice 5 376,39 9.
TJ Sokol JS Zlín 5 140,00 10.

* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy ml. žáků

Liga Masters

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Holešov "A" 29 1 810,77 1.
TJ Sokol N. Hrozenkov 26 1 727,78 2.
TJ Sokol M. Ostrava 22 1 630,68 3.
Barbell Club Praha 21 1 652,86 4.
SK CWG Bohumín 21 1 588,84 5.
SKV Baník Havířov "A" 18 1 532,46 6.
TJ Sokol JS Zlín "A" 15 937,27 7.
SKV Teplice 12 882,39 8.
TJ Holešov "B" 10 1 083, 25 9.
MKVaSŠ Velký Meder 10 841,01 10.
SKV Baník Havířov "B" 9 725,01 11.
TAK Hellas Brno 6 769,77 12.
TJ Bohemians Praha 5 749,69 13.
TJ Baník Meziboří 4 654,99 14.
TJ Sokol JS Zlín "B" 3 644,36 15.

Vysokoškolská liga

Název oddílu Počet sinclairových bodů Pořadí
FSpS MU Brno "A"
UP Olomouc
UK Bratislava
FSpS MU Brno "B"
MU Brno "A"
SZU Banská Bystrica
MU Brno "B"

1. liga žen

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TAK Hellas Brno "A" 34 2 720,57 1.
TJ Bohemians Praha 31 2 516,74 2.
Fit Gym Havířov 26 2 407,96 3.
TAK Hellas Brno "B" 25 2 380,31 4.
SKV Bonatrans Bohumín 21 2 317,75 5.
TJ Sokol M. Ostrava 19 2 297,61 6.
BC Praha 14 1 524,80 7.
SPČ Olomouc 11 1 434,01 8.

2. liga žen - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Bohemians Praha "B" 22 1 391,03 1.
TJ Start Plzeň 17 1 038,33 2.
TJ Rotas Rotava 16 749,17 3.
Vzpírání Brandýs nad Labem 15 886,51 4.

2. liga žen - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKVOZ Horní Suchá 33 1 760,46 1.
Crossfit Destiny Brno 32 1 629,84 2.
TAK Hellas Brno "C" 26 1 496,66 3.
TJ TŽ Třinec 24 1 475,53 4.
TJ Holešov 24 1 448,15 5.
TJ Sokol Nový Hrozenkov 18 1 332,96 6.
SK CWG Bohumín 15 1 184,98 7.
TJ Sokol M. Ostrava "B" 8 484,32 8.

Liga U20

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Sokol M. Ostrava 33 1 800,21 1.
SKVOZ Horní Suchá 29 1 627,93 2.
TJ TŽ Třinec 28 1 597,47 3.
TJ Holešov 23 1 245,77 4.
TAK Hellas Brno 16 833,01 5.
TJ Rotas Rotava 15 777,14 6.
SK CWG Bohumín 13 712,97 7.
Vzpírání Haná 8 374,26 8.
SKV Bonatrans Bohumín 6 354,85 9.