2022

2021
2020
2019
Kalendář pro rok 2022

1. liga mužů

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKVOZ Horní Suchá 0 0 1.
SKV Bonatrans Bohumín 0 0 1.
SKV Baník Havířov 0 0 1.
TAK Hellas Brno 0 0 1.
TJ Sokol M. Ostrava 0 0 1.
TJ Holešov 0 0 1.

2. liga mužů - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Teplice 0 0 1.
Slavoj 1899 Plzeň 0 0 1.
TJ Bohemians Praha 0 0 1.
BC Praha 0 0 1.
TJ VTŽ Chomutov 0 0 1.
Vzpírání Brandýs nad Labem 0 0 1.
TJ Start Plzeň "A" 0 0 1.
TJ Rotas Rotava 0 0 1.

2. liga mužů - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
ASK Tatra Kopřivnice 0 0 1.
TJ TŽ Třinec 0 0 1.
TAK Hellas Brno "B" 0 0 1.
TJ Sokol JS Zlín 0 0 1.
TJ Sokol N. Hrozenkov 0 0 1.
Crossfit Destiny Brno 0 0 1.
TJ Holešov "B" 0 0 1.
SK CWG Bohumín 0 0 1.

3. liga mužů - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Lokomotiva Cheb 0 0 1.
TJ Baník Meziboří 0 0 1.
Slavoj 1899 Plzeň "C" 0 0 1.
TJ Start Plzeň "B" 0 0 1.
Slavoj 1899 Plzeň "B" 0 0 1.
TJ Nová Role 0 0 1.

3. liga mužů - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TAK Hellas Brno "C 0 0 1.
TJ Šumperk 0 0 1.
Vzpírání Haná 0 0 1.
SKV Příbor 0 0 1.

Liga U20 - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Sokolov 0 0 1.
SKV Teplice 0 0 1.
TJ Rotas Rotava 0 0 1.
TJ Start Plzeň 0 0 1.
TJ Lokomotiva Cheb 0 0 1.

* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy juniorů

Liga U20 - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKVOZ Horní Suchá 0 0 1.
SKV Baník Havířov 0 0 1.
TJ TŽ Třinec 0 0 1.
TJ Sokol M. Ostrava 0 0 1.

* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy juniorů

Liga U20 - Skupina C

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Holešov 0 0 1.
TJ Sokol JS Zlín 0 0 1.
TJ SOUZ Boskovice 0 0 1.
TJ Sokol Nový Hrozenkov 0 0 1.

* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy juniorů

Liga U20 - celkové výsledky

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Sokolov 0 0 1.
SKV Teplice 0 0 1.
TJ Rotas Rotava 0 0 1.
TJ Start Plzeň 0 0 1.
TJ Lokomotiva Cheb 0 0 1.
SKVOZ Horní Suchá 0 0 1.
SKV Baník Havířov 0 0 1.
TJ TŽ Třinec 0 0 1.
TJ Sokol M. Ostrava 0 0 1.
TJ Holešov 0 0 1.
TJ Sokol JS Zlín 0 0 1.
TJ SOUZ Boskovice 0 0 1.
TJ Sokol Nový Hrozenkov 0 0 1.

* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy juniorů

Liga U15 - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Sokolov "A" 0 0 1.
TJ Rotas Rotava 0 0 1.
SKV Teplice 0 0 1.
TJ VTŽ Chomutov 0 0 1.
SKV Sokolov "B" 0 0 1.

*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy st. žáků

Liga U15 - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Bonatrans Bohumín "A" 0 1.
SKVOZ Horní Suchá 0 0 1.
SKV Baník Havířov "A" 0 0 1.
SKV Ludgéřovice 0 0 1.
SKV Bonatrans Bohumín "B" 0 0 1.
SK CWG Bohumín 0 0 1.
TJ Sokol Moravská Ostrava 0 0 1.
SKV Baník Havířov "B" 0 0 1.

*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy st. žáků

Liga U15 - Skupina C

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ SOUZ Boskovice 0 0 1.
TJ Sokol Nový Hrozenkov 0 0 1.

*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy st. žáků

Liga U15 - celkové výsledky

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ SOUZ Boskovice 0 0 1.
TJ Sokol Nový Hrozenkov 0 0 1.
SKV Bonatrans Bohumín "A" 0 1.
SKVOZ Horní Suchá 0 0 1.
SKV Baník Havířov "A" 0 0 1.
SKV Ludgéřovice 0 0 1.
SKV Bonatrans Bohumín "B" 0 0 1.
SK CWG Bohumín 0 0 1.
TJ Sokol Moravská Ostrava 0 0 1.
SKV Baník Havířov "B" 0 0 1.
SKV Sokolov "A" 0 0 1.
TJ Rotas Rotava 0 0 1.
SKV Teplice 0 0 1.
TJ VTŽ Chomutov 0 0 1.
SKV Sokolov "B" 0 0 1.

* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy st. žáků

Liga U12 - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKV Sokolov "A" 0 0 1.
TJ Rotas Rotava 0 0 1.
SKV Teplice 0 0 1.

*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy ml. žáků

Liga U12 - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SKVOZ Horní Suchá 0 0 1.
SK CWG Bohumín "A" 0 0 1.
SK CWG Bohumín "B" 0 0 1.

*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy ml. žáků

Liga U12 - Skupina C

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ SOUZ Boskovice 0 0 1.
TJ Sokol Nový Hrozenkov 0 0 1.
Vzpírání Haná 0 0 1.
TJ Sokol JS Zlín 0 0 1.

*Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy ml. žáků

Liga U12 - celkové výsledky

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ SOUZ Boskovice 0 0 1.
TJ Sokol Nový Hrozenkov 0 0 1.
Vzpírání Haná 0 0 1.
TJ Sokol JS Zlín 0 0 1.
SKVOZ Horní Suchá 0 0 1.
SK CWG Bohumín "A" 0 0 1.
SK CWG Bohumín "B" 0 0 1.
SKV Sokolov "A" 0 0 1.
TJ Rotas Rotava 0 0 1.
SKV Teplice 0 0 1.

* Zvýrazněná družstva postupují do finále ligy ml. žáků

Liga Masters

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Holešov "A" 0 0 1.
TJ Sokol N. Hrozenkov 0 0 1.
TJ Sokol M. Ostrava 0 0 1.
Barbell Club Praha 0 0 1.
SK CWG Bohumín 0 0 1.
SKV Baník Havířov "A" 0 0 1.
TJ Sokol JS Zlín "A" 0 0 1.
SKV Teplice 0 0 1.
TJ Holešov "B" 0 0 1.
MKVaSŠ Velký Meder 0 0 1.
SKV Baník Havířov "B" 0 0 1.
TAK Hellas Brno 0 0 1.
TJ Bohemians Praha 0 0 1.
TJ Baník Meziboří 0 0 1.
TJ Sokol JS Zlín "B" 0 0 1.

Vysokoškolská liga

Název oddílu Počet sinclairových bodů Pořadí
FSpS "A" 940,19 1.
Kulíšci VŠB 903,44 2.
Prague Union (ČVUT+ČZU+VŠH) 896,92 3.
MUNI "A" 894,39 4.
VUT Brno 870,02 5.
UP Olomouc 862,12 6.
MUNI "B" 764,35 7.
Univerzita Obrany Brno 743,11 8.
FSpS OW Kombíci 652,20 9.
FSpS OW Trhači 574,60 10.
FSpS Kondičáci 553,63 11.
FSpS Slap léze 513,77 12.
MUNI Medvídci 507,53 13.
FSpS OW Morebomby 500,10 14.
FSpS OW Žampions 480,79 15.
FSpS X-Force 416,94 16.

1. liga žen

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TAK Hellas Brno "A" 0 0 1.
TJ Bohemians Praha 0 0 1.
Fit Gym Havířov 0 0 1.
TAK Hellas Brno "B" 0 0 1.
SKV Bonatrans Bohumín 0 0 1.
TJ Sokol M. Ostrava 0 0 1.
BC Praha 0 0 1.
SKVOZ Horní Suchá 0 0 1.

2. liga žen - Skupina A

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Bohemians Praha "B" 0 0 1.
TJ Start Plzeň 0 0 1.
TJ Rotas Rotava 0 0 1.
Vzpírání Brandýs nad Labem 0 0 1.

2. liga žen - Skupina B

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
SPČ Olomouc 0 0 1.
Crossfit Destiny Brno 0 0 1.
TAK Hellas Brno "C" 0 0 1.
TJ TŽ Třinec 0 0 1.
TJ Holešov 0 0 1.
TJ Sokol Nový Hrozenkov 0 0 1.
SK CWG Bohumín 0 0 1.
TJ Sokol M. Ostrava "B" 0 0 1.

Liga U20

Název oddílu Počet velkých bodů Počet sinclairových bodů Pořadí
TJ Sokol M. Ostrava 0 0 1.
SKVOZ Horní Suchá 0 0 1.
TJ TŽ Třinec 0 0 1.
TJ Holešov 0 0 1.
TAK Hellas Brno 0 0 1.
TJ Rotas Rotava 0 0 1.
SK CWG Bohumín 0 0 1.
Vzpírání Haná 0 0 1.
SKV Bonatrans Bohumín 0 0 1.